Ο Δήμος Γαλατσίου σε συνεργασία με τον Περιβαλλοντικό Μη Κερδοσκοπικό Οργανισμό We4All σας καλούν να λάβετε μέρος στη μεγαλύτερη εθελοντική φύτευση, το Σάββατο 6 Νοεμβρίου, στις 11π.μ., στις Ολυμπιακές Εγκαταστάσεις Γαλατσίου.
![](https://www.aftodioikisionline.gr/wp-content/uploads/2021/11/250141110_2971560579783385_7816738285837106324_n.jpg)
Ο Δήμος Γαλατσίου σε συνεργασία με τον Περιβαλλοντικό Μη Κερδοσκοπικό Οργανισμό We4All σας καλούν να λάβετε μέρος στη μεγαλύτερη εθελοντική φύτευση, το Σάββατο 6 Νοεμβρίου, στις 11π.μ., στις Ολυμπιακές Εγκαταστάσεις Γαλατσίου.